سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بشارت حق

عاشقانه می گویم؛ این عشق الهی است..

 

 

دارا که باشی..

 

نوشته بود :

دارا که باشی، سارا خودش می آید!

اما ننوشته بود سارائی که به دارائیت بیاید، با نداریت چه زودتر می رود..

دنیا هم که همیشه یک جور نمی ماند.. گاهی آنقدر دارا بوده اند که قارون وار در دارایی هایشان غرق شده اند اما سارائی نبوده است که دستشان را بگیرد..

سارائی که بدون اینکه به تو نگاه کند با تو نه! با دارائی تو شام را پگاه کند..

و تمام ارزش تو همین است.. کسی برای تو و بخاطر تو نیامده است

تو تنهاترینی، هم در دنیا و هم در آخرت!

در دنیا چون سارائی را داری که از تو ندارتر است.. و در آخرت چون دارائی دنیایت در دنیا می ماند.. 

و تو همچنان ندارترینی.. 

 

اما وقتی بیشتر می خوانم " دارا که باشی.."

می بینم جور دیگری هم می توان جمله را تمام کرد، اما یک شرط دارد!

اینکه همین اول، تکلیف دارائیت را مشخص کنی

چه چیزی را می خواهی داشته باشی

می خواهی دارائیت تو را به خدا برساند یا به سارا!

می دانم حتی همین الان هم ته دلت با تمام اشتیاق می گویی.. خداااااااااا

 

آری؛ دارا که باشی، همه چیز داری، به شرط اینکه دارائیت خدا باشد

و تو، تا وقتی که خدا را داشته باشی، نداری معنا ندارد!

هم در دنیا و هم در آخرت تو داراترینی..

 

حالا چقدر برایم تصورش شیرین است.. دارا که باشی..

 

آنکه تو را دارد چه ندارد..؟!

و آنکه تو را ندارد چه دارد..؟!
تمرین در ملاحظه وجوه شرعیه

از این به بعد بنا دارم کتابهایی که در حال خوندنشون هستم رو هم معرفی کنم هم فرازهایی از اون کتاب رو نقل کنم. اینجوری هم نسبت به مطالعه کتاب مقیدتر میشم و هم اینکه در حظ و بهره ای که از مطالعه می برم شما دوستان نیز شریک می شوید.

کتابی که الان دارم می خونم "وعده دیدار" هست که نامه های حضرت امام خمینی (ره) به حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج سیداحمد خمینی (فرزند و یادگارشون) هست. 

خیلی نکات جالبی در این نامه ها نهفته شده و سبک و سیره زندگی حضرت امام خمینی (ره) رو در موضوعات مختلف نشون میده و هر عقل سالمی می تونه درس های خوبی برای زندگی خودش بگیره مخصوصا طلاب گرامی که می تونن با مطالعه این کتاب از نامه های عالمانه و دقیق بین این دو عالم بزرگوار نکات معرفتی و اخلاقی خوبی رو برای خودشون داشته باشند. 

من فکر می کنم شناخت امام (ره) با مطالعه این نامه ها خیلی میسورتر خواهد شد.

 

فرازی از کتاب:

زمان:1347 ه.ش/1388 ه.ق/نجف اشرف

ان شاء الله تعالی موفق و موید به تحصیل علوم شرعیه و تهذیب اخلاق باشید. اولا پنیر دیگر نفرستید، برای هردوی ما خوب نیست و ممنوع هستم؛ ثانیا راجع به تلفن (1) چیزی ننویسید که: تلفن بکشید خرجش را میدهم. من تلفن نمی کشم و شما هم چیزی جز مال فقرا ندارید و خوب است از حالا ملاحظه وجوه شرعیه را تمرین کنید و زیاده روی را احتراز نمائید.  خداوند تعالی از شما راضی خواهد بود. والسلام . پدرت.

 

1.(بخاطر توضیح طولانی پاورقی خلاصه اش رو نقل می کنم): بخاطر مشکلاتی که خانم حضرت امام در ارتباط با فرزندانشون داشتند و مجبور به معطل شدن در صف طولانی مخابرات در گرمای 48 درجه و گاهی هم مراجعه با خجالت به منزل آقای خلخالی بودند، حاج سیداحمد آقا تصمیم گرفته بودند که با هزینه شخصی خودشون برای منزل امام در نجف تلفن بکشند که امام ره مخالفت می کنند. هزینه تلفن 25 دینار عراقی معادل 500 تومان بود.

پ.ن: از اینکه حضرت امام ره به حاج سید احمد آقا می فرمایند که تمرین کنید در ملاحظه وجوه شرعیه مشخص می شود که کار سیداحمدآقا از نظر شرعی مشکلی نداشته، بلکه امام می خواستند ایشون رو تمرین بدهند که مال خودشون رو مال فقرا بدونند تا تمرین تهذیب اخلاق باشد. این خیلی جالب است که حضرت امام ره برای عادت به ساده زیستی و دوری از اشرافی گری به این نکات اخلاقی توجه داشتند.
حکم جهاد آیت الله سیستانی و نوری همدانی

آیت الله سیستانی
به گزارش رجانیوز به نقل از العام، " شیخ عبد المهدی کربلائی " نماینده آیت الله سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق در خطبه های نماز جمعه امروز در مرقد مطهر امام حسین در شهر کربلای معلا گفت هر کسی که می تواند سلاح به دست گیرد و توان مقابله با ترویست ها را دارد، برای مقابله با تروریست ها داوطلب شود ، زیرا دفاع از عراق وظیفه ملی است.
 وی با اشاره به اینکه ، مرجعیت شیعه از تلاش های نیروهای مسلح عراق در مقابله با گروه های تروریستی حمایت می کند، افزود : ایشان این گروه ها را به شجاعت و صبر و پایداری دعوت می کند زیرا دفاع از عراق ، وظیفه ملی است و همه باید برای دفاع از عراق وارد عمل شوند.
 کربلائی با بیان اینکه عراق با اوضاع بسیار خطرناکی روبرو شده است، افزود: باید هوشیار باشیم که دفاع از عراق مسئولیت ملی و دینی خطیری است زیرا کشور و ملت عراق با چالش و خطری بزرگ روبرو شده اند و هدف حمله تروریست ها قرار گرفته اند و درنتیجه همه اقشار و طایفه های ملت عراق درمعرض این حمله قرار دارند و همگی باید باصبر و استقامت و شجاعانه سلاح در دست گیرند و با تروریست ها مقابله نمایند.
 تروریست های داعش به همراهی بازماندگان حزب بعث و صدام حسین در کنار افرادی مانند عزت الدوری معاون صدام معدوم ، در هفته های اخیر حملات وسیعی در شهرهای مختلف عراق بخصوص تکریت ، سامرا و موصل انجام داده اند.
آیت الله نوری همدانی

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی«مد ظله» با صدور پیامی حمله گروهک تروریستی داعش به عراق را محکوم کرده و گفتند: بر هر فرد مسلمانی واجب است با تمام قوا و امکانات از اسلام دفاع کند.

 متن بیانیه:

 بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم؛ مردم مسلمان و متعهد عراق، تهاجم گروه داعش و بالأخره هر گروهی با مسلمانان مخالف است، تهاجم و حمله به اسلام است و بر مسلمانان واجب است با تمام قوا و امکانات از اسلام دفاع کنند و مطمئن باشید که پیروزی مسلمانان در هر مرحله ای قطعی و شکست مخالفان اسلام مسلّم است.«إن تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم»

نصر من الله و فتح قریب، حسین نوری همدانی

14  شعبان المعظم 1435
انتقاد مرحوم سیداحمد خمینی از دولت هاشمی!

ظاهر این مطالبی که می خوام بگم خیلی جای تامل داره اما خواندنش خالی از حسن نیست!

اینکه چرا حاج سیداحمد خمینی(رحمه الله) در زمان ریاست جمهوری هاشمی مکرر انتقاد داشتند بر نوع ساختار اقتصادی که داشت در کشور ایجاد میشد و بر پایه سرمایه داری و غربی شکل می گرفت، در حالی که یک عده از جمله هاشمی رفسنجانی مصر بودند که این راه، راه پیشرفت کشور است. در حالی که کشور در بدترین اوضاع مالی و گرانی هم به سر می برد..

اینکه چرا آیت الله جنتی (حفظه الله) هم به این مسائل در نماز جمعه نقد داشتند؟

و اینکه چرا در همان سال 73 که انتقادهای جناب حاج سید احمد خمینی (رحمه الله) نسبت به برنامه های اقتصادی دولت زیاد شده بود عارضه ی قلبی گرفتند و در اسفند ماه به دیدار حق شتافتند؟ واقعا آیا عارضه بود؟ 

 

 

خاطرات علی‌لاریجانی از مواضع سید احمد خمینی در سال 73
دولت هاشمی سخنان سید احمد را ضد توسعه می دانست!

 

در اواخر اسفند سال 73 در حالی که تورم و گرانی به بالاترین حد خود پس از انقلاب رسیده بود و مواضع انتقادی جناح چپ در رسانه‌ها و جناح راست در مجلس چهارم نسبت به دولت سازندگی شدت گرفته بود، سیداحمد خمینی دچار عارضه مغزی شد و پس از چند روز درگذشت. درگذشت سیداحمد خمینی شایعات فراوانی را به همراه داشت.

به گزارش رجانیوز،(کد خبر:46861 -93/3/24)

  آنچه در ادامه می‌خوانید بخشی از خاطرات روزانه علی لاریجانی، رئیس وقت صدا و سیما از انعکاس رسانه‌ای مواضع سیداحمد خمینی در 6 ماه آخر آن مرحوم است که در وی‍ژه نامه روزنامه ایران منعکس شد.

شنبه 28 خرداد 1373 
خدمت ایشان [سیداحمد خمینی] رسیدم. جلسه گرم و صمیمی بود. از خاطرات خودشان با مرحوم پدرم صحبت کردند. قدری هم به نحوه تنظیم اخبار صدا و سیما انتقاد داشتند. به مشکلات صدا و سیما کاملاً واقف بودند و برخی مسائلی که در دوران آقای هاشمی پیش آمده بود و از امام سؤال کرده بودند، مطرح کردند؛ از جمله داستان پخش فیلم «پائیز صحرا» که گفت‌وگوهایی را ایجاد کرده بود و امام با نظر خودشان مسائل را حل کردند.استناداتی از نظرات امام را مطرح می‌کردند که خیلی جالب بود. حیف که ایشان مایل نبودند این نظرات در شرایط فعلی تدوین و منتشر شود. در پایان درباره نحوه پخش سخنرانی‌های امام از صدا و سیما هم بحث شد که قرار شد به روش‌های مختلف در این زمینه عمل شود.

یکشنبه 6 شهریور 1373 
امروز در کنفرانس وحدت اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیداحمد خمینی گفتند: امریکا و اسرائیل به چیزی کمتر از محو اسلام رضایت نمی‌دهند. این‌گونه موضع‌گیری‌ها از زبان ایشان برای میهمانان جلسه روحیه‌بخش است تا مصمم‌تر در مقابل امریکایی‌ها بایستند.

باقی خاطرات در 
ادامه مطلب


شنبه 93 خرداد 24 | نظر

خشوع منافقانه! در کلام امام

 

من مواعظ النبی صلى الله علیه وآله وسلّم:
 
إیّاکم وتخشّع النّفاق وهو أن یُرى الجسد خاشعاً والقلب لیس بخاشع. (تحف العقول صفحه 60)
 
مراد از خشوع در این حدیث، خشوع در مقابل خداوند است در حال نماز و دعاء و ذکر، اگر انسان طورى باشد که وقتى کسى به او نگاه مى‌کند خشوع را در او احساس کرده و توّهم مى‌کند که داراى قلب خاضعى است، اما در باطن هیچ خبرى نباشد، خشوع منافقانه است.
از دعائى که در صحیفه ثانیه سجادیه به این مضمون نقل شده که «اللهم ارزقنی عقلاً کاملاً و... و لبّاً راجحاً» استفاده مى‌شود که انسان لبّى دارد و قشرى، قشر او همین ظاهر و لُبّ او باطن وى مى‌باشد و اگر قشر ما راجح و خاشع و ذاکر باشد و لُبّ ما غافل و غرق در مادیات باشد بسیار مذموم است.
پروردگارا به ما لبّ راجح روزى گردان.

 

منبع: دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

 
حمایت آیت الله سیستانی از افزایش جمعیت در ایران

 

لطفا جدی بگیریم به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی! در درجه بعد تکلیف ملی!

افزایش جمعیت

گاهی در لابلای مباحث سیاسی روز و اموری که البته جای توجه هم دارند، از برخی مسائل مهم تر غافل می شویم و وقتی حجم اخبار و مشغله های روزمره به این غفلت اضافه می شود دیگر درک آن مسئله مهم هم سخت تر می شود.

خیلی جالب بود برام که از بین این همه مسائلی که در منطقه ایران و کشورهای اسلامی و .. هست، حضرت آیت الله سیستانی (حفظه الله) هم از سیاست افزایش جمعیت که مد نظر امام خامنه ای (حفظه الله) هست، حمایت کردند و تاکید کردند که حتما باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد.

مهرداد بذر پاش نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: آیت‌الله سیستانی ضمن تایید فرمایشات مقام معظم رهبری درباره افزایش جمعیت و سیاست‌های جمعیتی، تاکید کردند که موضوع کاهش جمعیت دغدغه چندین ساله من نیز بوده که باید فکری اساسی برای آن اندیشید. (منبع)

جناب حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی هم در ابتدای یکی از جلسات هیئت فاطمیون قم این جمله رو از حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) نقل کردند و بحث افزایش جمعیت رو اینطور توجیه (تفهیم) کردند:

حدود یک ماه پیش خدمت حضرت آقا بودم. ایشان فرمودند که یک عده‌ای به ما تعبد دارند. وقتی ما یک حرفی را می‌زنیم، انجام می‌دهند. زمانی که ما گفتیم که تکثیر نسل کنند و باروری را زیاد کنند، این‌ها به حرف ما عمل می‌کنند و ما از آن‌ها متشکریم؛ دعای‌شان هم می‌کنیم.

بخشی از صحبتهای حجت الاسلام  آقاتهرانی:

به هر حال سریع ازدواج کنید و بچه‌دار شوید. در این جهت بخل نورزید. مخصوصاً از آن جهت که توازن جمعیتی در ایران در حال به هم خوردن می‌باشد و این موضوع بسیار برای کشور خطرناک است. ترس از این است که در آینده‌ای نه چندان دور، نسل شیعه با مشکل مواجه شود. نگاه کنید در عراق، افغانستان، پاکستان، سوریه و بحرین، در سراسر دنیا، شیعیان را ترور می‌کنند. تنها کشور ما می‌ماند که اگر در کشور ما هم این توازن به هم بخورد، مشکل پیدا می‌کنیم.

این حرف‌ها را جدی بگیرید و شوخی نگیرید. حرف حضرت آقا را که می‌فرمودند: «بعضی به ما تعبد دارند» را جدی بگیرید و به ایشان تعبد داشته باشید. ما آقا را از چشمان‌مان بیشتر می‌خواهیم. فرمان ایشان و خواست ایشان باید عملیاتی شود تا که إن‌شاءالله امام عصر ارواحنا فداه از ما راضی شوند.

به یکی و یا دو تا بچه هم قناعت نکنید. این مدل، مدل غربی و حاصل مدرنیته است که برای ما آمده است و از آفات غرب می‌باشد. این کار اشتباهی است که نه با سنت پیامبر صلی‌الله‌علیه‌وآله و نه با سخنان ائمه علیهم‌السلام، هیچ‌کدام سازگاری ندارد. (منبع)

 
چگونه نگران نمانیم!

مقاله ای به مناسبت موج های نگرانی!

 

باسمه تعالی

چگونه نگران نمانیم!

 انسان موجودی کمال گراست و با توجه به تحلیلی که از کمال و واقعیت های اطراف خود دارد به دنبال کسب معرفت نسبت به دنیا و پیشرفت دنیوی و همچنین رسیدن به کمال انسانی می باشد. اگرچه تعریف کمال و مسیر کمال طلبی و انگیزه های آن می تواند کاملا متفاوت و حتی برخلاف ذات انسانی و مسیر الهی باشد.

این حس کمال گرایی است که انسان را نسبت به آینده و نسل خود مضطرب و نگران می سازد. مخصوصا اگر موانعی طبیعی یا غیر طبیعی برای رسیدن به اهداف و آمالش در برابر خود ببیند. لذا نسبت به منافع معنوی و مادی خود برنامه ریزی و تدبیر می کند تا هر چه بیشتر به آنچه آن را کمال می پندارد، برسد.

در عرصه اجتماعی، نیز همین احساس کمال گرایی  و مطلوب گرایی عمومی، موجب می شود عده ای از انسانها که با توجه به شرایط اجتماعی یا میزان استعداد و توانمندی های که دارند در برابر دیگر انسانهایی که از این موقعیت ها بهره مند نیستند، دارای مسئولیت خطیری شوند که از امکانات و استعداد و توامندیهایی که برخی از آنها با عنایت سایر مردم به آنها رسیده است (که بخش زیادی هم از امکانات ملی به حساب می آید) و از موهبت های الهی، به نفع جامعه و کمال فردی و اجتماعی انسان بهره برداری کرده و مسیر تعالی و پیشرفت مادی و معنوی را فراهم سازند.

تا مادامی که انسان حس پیشرفت و عدم رضایت به وضعیت مطلوب فعلی و قصد رسیدن به قله های علم و دانش و معنویت را داشته باشد چه در عرصه فردی و چه در عرصه اجتماعی، در وجود او دغدغه هایی شکل می گیرد که وقتی موانعی یا انحرافی در این مسیر ببیند، نگران رسیدن به آن اهداف بزرگ می گردد.

در جامعه اسلامی ما نیز، علاوه بر احساس کمال گرایی، حس دغدغه و نگرانی هم وجود دارد. این نگرانی ها گاهی به سبب مشکلات و موانع درونی جامعه است و گاهی به سبب مشکلات و موانع بیرونی. مسلما غالب افراد یک جامعه دغدغه نسبتا یکسانی در مواجهه با مشکلات و موانع بیرونی/خارجی خواهند داشت چون منافع مشترک افراد جامعه و تعریف اهداف و کمال کلی ئی که جامعه به دنبال آن است این احساس مشترک را فراهم می دارد که دغدغه و نگرانی های تقریبا یکسانی به صورت کلی در جامعه ایجاد بشود.

با این مقدمات و با توجه به هدف رسیدن به تمدن بزرگ اسلامی، که با روح انقلاب اسلامی ایران عجین است،
ادامه مطلب


شنبه 93 خرداد 3 | نظر

حمایت از خانم الهام چرخنده

 

الهام چرخنده

به جرم عاشقی من را زدند!

بنده حمایت خودم رو از یکی از شجاعترین سینماگران ایران که بخاطر اظهار اعتقاداتش مورد خشم جریان روشنفکری و دشمنان نظام و اسلام قرار گرفت، اعلام میکنم

دست مریزاد به حمیت و غیرت ولایت ات

در ادامه مطلب: تبریک عید و روز پدر به امام خامنه ای -حفظه الله- توسط الهام چرخنده


ادامه مطلب


پنج شنبه 93 اردیبهشت 25 | نظر

سخنی با خوانندگان گرامی (پست ثابت)

و اذا دخلوا علیه قالوا سلاما

انا نبشرک بالحق

 

نام این وب نوشت از "عاشقانه می گویم" به "بشارت حق" تغییر پیدا کرد.

علاوه بر موضوعاتی که تا کنون در این وب نوشت منتشر می شد، زین پس موضوعات سیاسی, اجتماعی روز نیز با جدیت بیشتری مطرح خواهد شد.

این تکلیفی است که از حق دفاع کرده و نسبت به باطل موضع گرفته و برای اصلاح امت اخر الزمان آمر به معروف و ناهی از منکر باشیم.

و قدم اول اصلاح نفس و عمل خود است

به یاری خدا و به امید ظهور یار

روی لینک های زیر کلیک کنید:

 
طبقه بندی: عاشقانه می گویم بشارت حق

پنج شنبه 93 اردیبهشت 25 | نظر

امام زمان عج و انتقام خون محسن بن فاطمه س

 

 

نمی خواهم برنجانم دلی را بی سبب اما

چگونه مرگ یک مادر..

چهل تن متهم دارد..؟

******یازهرا(س)*****

امام صادق ( علیه السلام ) می فرماید :


«نخستین کسی که درباره او محکمه عدل در حکومت حقّه {امام زمان عج} تشکیل می شود، محسن ابن فاطمه علیهماالسلام است،

بین او و قاتلش محکمه برگزار می‌شود. قُنفُذ و اربابش {...} آورده می شوند و با تازیانه هائی از آتش شلّاق می خورند.

اگر یکی از آن شلاّقها بر دریا زده شود همه اقیانوسهای جهان از مشرق تا مغرب به جوش می آید.

و اگر یکی از آنها به یکی از کوههای دنیا بخورد ذوب شود و تبدیل به خاکستر می گردد.

آن دو دشمن خدا با این تازیانه شلاّق می خورند.»

کامل الزیارات: ص 334 / بحارالانوار: ج 28، ص 64 / تأویل الآیات: 840.) 

 

السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده

لعن الله قاتلیک یا زهرا

السلام علیک ایتها الصدیقه الشهیده علیها السلام
طبقه بندی: حضرت زهرا امام زمان محسن بن زهرا

پنج شنبه 93 فروردین 14 | نظر
مهدوی

غنچه ای بوده ام از جنس بهار/پرحرارت شدم از پرتو خورشید بلند/سرد گشتم از سایه بی شیله ابر/ سرخوشم با گل یاسی که به هر صبح سحر/ با شمیمی که زجان می روید/می نوازد دل را/ و سپاس از کرم و لطف خدا/و به امید قدمهای خوش یار به چشم/ بی دل فردایم.. (مهدوی)

 در این وب
در کل اینترنت

موضوعات

عاشقانه می گویم (54)

کمان ابرو (31)

مهدوی (28)

امام خامنه ای (15)

امام زمان (14)

خدا (14)

بشارت حق (13)

عشق (8)

عاشقانه (7)

مهدی مهدوی (5)

kamanabroo (5)

مقام معظم رهبری (5)

رهبری (5)

گناه (4)

ظهور (4)

حضرت زهرا (4)

آقا (3)

اربعین (3)

امام زمان عج (3)

دلم گرفته (3)

قرآن (3)

کمان ابرو (3)

سبک زندگی (3)

سیداحمد خمینی (2)

شهادت (2)

شیطان (2)

دولت (2)

دل (2)

امام رضا (2)

دعا (2)

دنیا (2)

مادر (2)

غفلت (2)

شعر (2)

علم (2)

امام سجاد علیه السلام (2)

امام صادق (2)

انتظار (2)

امام حسین (2)

آیت الله سیستانی (2)

اشک (2)

حضرت زهرا سلام الله علیها (2)

چرا (2)

حرکت (2)

حضرت فاطمه (2)

جمعه (2)

بیا (2)

لبیک یا خامنه ای (2)

نگاه (2)

نور (2)

نماز (2)

همت (2)

وحدت اسلامی (2)

وحدت بین شیعه و سنی (1)

وحی (1)

وعده الهی (1)

وفا به عهد (1)

ولایت (1)

ولایتمداری (1)

ولی امر مسلمین (1)

وکیل (1)

یا ایها العزیز (1)

یااباعبدالله (1)

یابن الحسن (1)

یار (1)

یافاطمه الزهرا (1)

یه بچه (1)

کار (1)

کلیپ صوتی (1)

همسر امام خامنه ای (1)

همسر پیامبر (1)

هیئت (1)

والفجر8 (1)

نماز و اهل بیت (1)

کمان ابرو، پازل،جورچین،مهدوی،خدایا،زندگی،خواسته،عاشقانه می گویم، (1)

کوه (1)

نوشت (1)

نی به نی (1)

نیمه شعبان (1)

هدیه (1)

هسته ای (1)

هفته دفاع مقدس (1)

هلا (1)

نگرانی (1)

مهدی (1)

لیوان (1)

عقد ازدواج (1)

مهدی موعود (1)

مهدی هاشمی (1)

مهر (1)

مهربونی (1)

موضوع انشا (1)

موعظه (1)

می بیند (1)

می کشی (1)

میزبانی (1)

میلاد (1)

میلاد حضرت علی اکبر ع مبارک (1)

میلاد حضرت معصومه (1)

ناامیدی (1)

نامه محبت انگیز امام به همسرش (1)

نان (1)

نبش قبر حجر بن عدی (1)

ندای هل من ناصر (1)

نصایح امام جواد علیه السلام (1)

نظام (1)

نفاق (1)

نگار آشنا (1)

بیداری اسلامی (1)

پایان ماه صفر (1)

پویا بیاتی (1)

پیام (1)

پیام تسلیت (1)

پیام فاطمیه (1)

پیام مقام معظم رهبری (1)

پیامبر اکرم و آخرالزمان (1)

تایید (1)

تبریک (1)

تبریک،عیدفطر،سادگی،یکرنگی،خدایی،تعارف،استراحت،عشق،کمان ابرو،مهدو (1)

تحف العقول (1)

تخریب کعبه و پیدایش مار (1)

تسلط (1)

تعجب (1)

تلفن (1)

تمرین وجوه شرعیه (1)

تندرو (1)

تنها (1)

تنهایی (1)

تهذیب (1)

توبه (1)

توکیستی (1)

تکلیف (1)

جاده (1)

جمعه،امام زمان،منتظر،انتظار،نشونه،نشانه،کمان ابرو،مهدوی،عاشقانه (1)

جمعیت (1)

جمکران (1)

جهاد زن (1)

جهنم (1)

جوانان (1)

جوون (1)

بشارت منجی (1)

بصیرت (1)

بقیع (1)

بمب گذاری (1)

بنرمحرم (1)

بنی صدر (1)

بهشت (1)

بهمن (1)

بی نهایت (1)

حضرت فاطمه سلام الله علیها (1)

حضرت محسن (1)

حضرت معصومه (1)

حضرت مهدی عج (1)

حضور مردم (1)

حماسه (1)

حماسه اقتصادی (1)

حماسه سیاسی (1)

حکم جهاد (1)

خاطرات لاریجانی (1)

خدا بود و دیگر هیچ (1)

خدا هست (1)

خسته (1)

خشوع (1)

خلیفه خدا (1)

خودکشی (1)

دارا که باشی (1)

دانشجو (1)

دانلود (1)

درس (1)

درس خارج (1)

دریا (1)

دریام کن (1)

دستاورهای مذاکرات (1)

حسن روحانی (1)

حسین (1)

حضرت آقا (1)

حضرت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی (1)

حضرت امام (1)

حضرت جواد الائمه (1)

حضرت خدیجه (1)

چرا عزاداری (1)

چرا گریه بر حسین (1)

چگونه (1)

حدیث (1)

حرف (1)

حرم (1)

حضرت علی (1)

حضرت علی اصغر(ع) (1)

اشک اسمون قشنگه (1)

اصل و فرع (1)

اعتدال (1)

اعتماد به خدا (1)

اقتصاد غربی (1)

اگر جام مرا بشکست لیلی/چرا با دیگرانش بود میلی!--اگر با دیگرانش (1)

العالم بزمانه (1)

الهام چرخنده (1)

امام باقر(ع) (1)

امام جمعه (1)

امام جواد علیه السلام (1)

امام حسن مجتبی(ع) (1)

امام حسن(ع) (1)

آیت الله مهدوی کنی (1)

آیت الله نوری همدانی (1)

ائمه (1)

اخلاص (1)

9 دی (1)

امام خامنه ای حفظه الله (1)

امام خمینی (1)

اروند کنار (1)

از من بگو (1)

ازدواج (1)

ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه علیهما السلام (1)

استجابت (1)

استفاده (1)

استقبال از شهدا،حسرت، عاشقانه می گویم، کمان ابرو (1)

اسلامی (1)

آقا بیا (1)

آگاهی (1)

آه (1)

آبان (1)

آخرالزمان (1)

آخرخط (1)

آرام (1)

آرامش (1)

آشفته (1)

انتقاد سیداحمد از دولت هاشمی (1)

انسان (1)

انکار واقعیت (1)

اهمیت نماز (1)

اوضاع کنونی (1)

ایمان (1)

ایمان مردم (1)

با لینک مستقیم (1)

باران (1)

باقی (1)

باید (1)

برادری دینی (1)

برای اینکه خدا (1)

برای خدا (1)

برجام (1)

برکت (1)

بسیجی (1)

بشارت (1)

بشارت بهشت (1)

امام صادق علیه السلام (1)

امام صادق(ع) (1)

امام علی (1)

امام علی النقی، امام هادی، نقی، کمان ابرو، عاشقانه می گویم، شهاد (1)

امام هادی علیه السلام (1)

امامنا الخامنه ای (1)

امان (1)

انار (1)

انتخاب (1)

انتخابات (1)

انتخابات 92 (1)

انتخابات آزاد (1)

علما (1)

علی (1)

علی مطهری (1)

عملیات روانی (1)

عنصر (1)

عید نوروز (1)

عیدی (1)

غرور (1)

شعر. اشعار (1)

شعرامام زمان (1)

شفاعت (1)

شلمچه (1)

شناخت زمان (1)

دلم گرفته ای دوست (1)

دلواپسی (1)

عاشقا (1)

ف ی ل ت ر ش ک ن (1)

فاطمیه (1)

فانی (1)

فتنه (1)

فرزند آوری (1)

فرصت (1)

فقاهت (1)

فیلم (1)

فکر (1)

قبولی اعمال (1)

قرائت خطبه عقد (1)

قم (1)

قیامت (1)

کار (1)

عاشقانه می گویم،شهید،عید،میلاد امام زمان، نیمه شعبان،دختر شهید،ع (1)

عاشقی (1)

عالم به شرایط زمان (1)

عبور (1)

مادرمن (1)

ماهی و دریا (1)

ماوراء (1)

مایه آرامش (1)

مجلس (1)

محسن بن زهرا (1)

محمود احمدی نژاد (1)

مذاکرات هسته ای (1)

مذاکره (1)

مراجع تقلید (1)

 

مطالب اخیر

هنوز هم اشک می ریزم

یک کانال تلگرامی مخصوص خانما

استدلال حضرت فاطمه (س) با قرآن بر ارث فدک

این روزها مادرم را میخواهم..

محرم می رود..

هوای روضه ی تو..

ملت از دولت مطالبه کند

وقتی که لبریز شوی..

برای من بعد از شهریور هیچ مهری نیست..

 

آرشیو مطالب

بهار 92 (23)

زمستان 91 (11)

پاییز 91 (8)

تابستان 91 (8)

بهار 91 (8)

زمستان 90 (3)

پاییز 90 (7)

تابستان 90 (5)

بهار 90 (5)

زمستان 89 (4)

پاییز 89 (8)

تابستان 89 (2)

بهار 89 (1)

زمستان 88 (3)

پاییز 88 (1)

تابستان 88 (2)

بهار 88 (9)

زمستان 87 (14)

پاییز 87 (13)

تابستان 87 (7)

بهار 87 (6)

زمستان 86 (22)

پاییز 86 (7)

تابستان 86 (3)

تابستان 92 (21)

پاییز 92 (11)

زمستان 92 (8)

بهار 93 (10)

تابستان 93 (5)

پاییز 93 (11)

زمستان 93 (9)

بهار 94 (1)

 
 

پیوند ها

 

صفحات وبلاگ

اجتماعی سیاسی و..

سبک زندگی شهدا

بارش احساسهای دلم

 

خبرنامه

 

 

آمار وبلاگ

کل بازدید : 546283
بازدید امروز :221
بازدید دیروز : 265
تعداد کل پست ها : 276

 

دانشنامه مهدویت

مهدویت امام زمان (عج)

پیوندهای روزانه

پایگاه پژوهشی تبلیغی موعظه

پایگاه اطلاع رسانی رهبری

سیداسلام نظرپور

احمد خسروی

مهدی فاضلی

 

امکانات جانبی

پیام‌رسان

نقشه سایت

اوقات شرعی

RSS 2.0

 

 
 

لوگوی دوستان

محفل آشنایان((IMAN))

PARSTIN ... MUSIC

پزشکی تخصصی دکتر رحمت سخنی Dr.Rahmat Sokhani

خاطرات و تاریخ پزشکی Dr.Rahmat Sokhani

 

مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
By Ashoora.ir & Blog Skin